Zapraszamy lekarzy zainteresowanych naszymi produktami do udziału w bezpłatnych pokazach zabiegów w wybranych klinikach w całej Polsce. Ich lista będzie na bieżąco aktualizowana.

Wypełnij formularz poniżej, a skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel organizujący Tour Edukacyjny w danym regionie, aby potwierdzić Twój udział. Ilość miejsc ograniczona!

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE:

KIELCE

Termin spotkania podamy wkrótce

CUD-MED KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Aleja IX Wieków Kielc 4A

25-516 Kielce


 Prowadzący: dr Krzysztof Cudzik

Pokaz zabiegów z użyciem biostymulatorów PDLLA na twarz i ciało

Dr Krzysztof Cudzik – jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, internistą w trakcie spec., ukończył 2-letnie studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej w Międzynarodowym Centrum Medycyny Estetycznej w Warszawie pod patronatem ogólnopolskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów i Medycyny Estetycznej, którego jest członkiem. Na co dzień pracuje w oddziale kardiologii w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz w Klinice CUD-MED w Ostrowcu Świętokrzyskim i w Kielcach. Klinikę CUD-MED stworzył rodzinnie wraz ze swoją mamą, która również jest lekarzem, pasjonatką naturalnego odmładzania, oraz bratem specjalizującym się w chirurgii. Jego wiedzę i doświadczenie w zakresie anti-aging oraz medycyny estetycznej potwierdzają ukończone prestiżowe studia, jak również bardzo liczne kursy i szkolenia ogólnopolskie oraz międzynarodowe. Uczestnictwo w konferencjach i kursach zarówno w Polsce, jak i za granicą pozwala mu na konfrontowanie swojej wiedzy z aktualnymi wytycznymi oraz dobrymi praktykami lekarzy na całym świecie. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą z pacjentkami, aktywnie udzielając się na swoich social mediowych profilach oraz na profilach Kliniki Cud-Med. Jest trenerem w kilku firmach m.in z zakresu technik implantacji kwasu hialuronowego, niechirurgicznego liftingu twarzy nićmi i lipotransferu oraz specjalistą laseroterapii, której jest zwolennikiem.

Zgłoś chęć uczestnictwa