Techniki łączone – Laboratorium Piękna 16.10.2020
Kompleksowy komórkowy zabieg odmładzający w artykule dr. Bartłomieja Sobolewskiego.
Plasma Complex Premium – pełna terapia komórkowa

Beautyeurope.eu – sponsor programu „Intymne metamorfozy” na Discovery Life oraz TVN Style

O tych problemach nie mówi się publicznie, ale kobiety, u których one występują, często mierzą się z traumą samotnie. Deformacje, blizny i dysfunkcje miejsc intymnych to dla większości powód do wstydu i kompleksów.

Spowodowane trudnym porodem, tragicznym wypadkiem, czy cechą wrodzoną obniżają samoocenę, hamują współżycie, a nawet zagrażają zdrowiu. W nowym programie Discovery Life „Intymne metamorfozy” przybliżymy jedną z najmłodszych dziedzin medycyny estetycznej, która zmieniła życie kobiet na całym świecie – waginoplastykę. Bohaterki tej serii przerywają tabu, by stać się głosem kobiet cierpiących po cichu. W programie poznamy 5 pacjentek, zmagających się z kilkoma różnymi dolegliwościami stref kobiecych – od wrodzonych defektów estetycznych, przez blizny po cesarskim cięciu, po zagrażające zdrowiu problemy natury anatomicznej. Ich leczeniem zajmie się:

dr n. med. Piotr Kolczewski.

Opowie widzom jakie przypadłości kwalifikują się do zabiegu, jak należy się do nich przygotować, jak wygląda ich przebieg i ile trwa rekonwalescencja. Dowodem sukcesu będzie radość pacjentek, które odzyskają pewność siebie.