Serum do mezoterapii mikroigłowej
La Playa

 

 La Playa - to produkt Premium wśród zabiegów kosmetologicznych. Wyjątkowe połączenie składników dla spektakularnych efektów zabiegu mezoterapii mikroigłowej (odmłodzenie, wyrównanie struktury, zmniejszenie blizn potrądzikowych, przywrócenie blasku, rozjaśnienie przebarwień, poprawa napięcia, elastyczności, ujędrnienie). 

  • Głównym składnikiem La Playa jest kwas polimlekowy, który pobudza produkcję kolagenu i elastyny w skórze, zapewniając jej jędrność, napięcie, elastyczność i redukcję zmarszczek.
  • Jego działanie wspierają kwas hialuronowy, odpowiedzialny za nawilżenie, objętość i gładkość skóry, a także kompleks aminokwasów i peptydów, które pobudzają aktywność fibroblastów przyczyniając się do przebudowy skóry.
  • Za promienny blask skóry i jej jednolity koloryt odpowiadają glutation oraz witamina C w stabilnej formie. Dzięki tym składnikom La Playa rozjaśnia przebarwienia, chroni skórę przed stresem oksydacyjnym i fotostarzeniem, odmładza i wygładza!

    La Playa w formie gotowego produktu może być aplikowana na twarz, szyję, dekolt czy dłonie. Doskonale sprawdza się w połączeniu z mikronakłuwaniem i radiofrekwencją mikroigłową. Jedna sesja obejmuje 3 zabiegi (co 2-4 tygodnie). Zaleca się wykonać łącznie 3 sesje w odstępach do 8-12 tygodni dla uzyskania widocznego efektu odmłodzenia i rewitalizacji skóry!