Serdecznie zapraszamy Państwa na warsztaty, które podczas konferencji SLDE poprowadzą uczestnicy programu Beautyeurope.eu Rising Stars in Aesthetic Trainings! W ten wyjątkowy sposób chcemy uczcić finał pierwszej edycji programu, którego celem jest wsparcie w rozwoju młodych trenerów medycyny estetycznej i regeneracyjnej. 

Zgłoś chęć uczestnictwa w warsztatach poprzez formularz na dole strony, aby zarezerwować miejsce na to wydarzenie. Dodatkowo otrzymasz od nas w prezencie 100 Beauty Points (1 Beauty Point = 1 zł) do wykorzystania na zakupy w naszym sklepie online!

Zapraszamy w sobotę, 9 marca, od godz. 12:00 na pokazy zabiegów i lampkę szampana! 

XXIV Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging

Double Tree by Hilton Hotel, Warszawa, ul. Skalnicowa 21

SALA ADLER + POPLAR


Harmonogram pokazów – 9.03.24, sobota

sala ADLER + POPLAR

12:00-12:30

Dr Agnieszka Górna, dr n. med. Krzysztof Cudzik

Lenisna + RF COMBO JECTOR – podwójna stymulacja w zabiegach łączonych na twarz, szyję, dekolt.

Dwa zabiegi pokazowe. W jednym zobaczymy procedurę aplikacji prepratu Lenisna w rozcieńczeniu 16 ml w zabiegu na twarz, a w drugim zabieg Juvelook  na okolicę oka oraz pełną regenenerację skóry Juvelook z jednoczesną radiofrekwencją  RF COMBO JECTOR.   


12:30-12:50

dr Monika Kret, dr Marlena Majkut-Sobechowicz

BODY CONTOURING z Lenisną – techniki łączone z HA na ciało (brzuch, pośladki).

Prezentacja procedur przygotowania preparatu Lenisna w połączeniu z usieciowanym kwasem hialuronowym. Wykonanie zabiegu powiększania pośladków oraz redukcji wiotkości brzucha. 

12:50-13:10

dr Gabriela Bogucka, dr Daniel Nolberczak

Juvelook + RF COMBO JECTOR – złoty standard w leczeniu blizn i rozstępów.

Pokaz zabiegu urządzeniem RF Combo Jector, które daje możliwość wykonania jednoczesnej radiofrekwencji wraz z iniekcją preparatu Juvelook.   

13:10-13:30

dr n. med. Jacek Nowak

PLASMA COMPLEX PREMIUM – autologiczna metamorfoza.

Procedura „Maksymalna rewitalizacja twarzy” – pokaz zabiegu wykorzystania dwóch rodzajów fibryny IPRF, SPRF + z jednego pobrania krwi. 

Pokaz specjalny – AutologIX

JEDYNY PRZEBADANY SYSTEM DO POZYSKIWANIA AUTOLOGICZNYCH EGZOSOMÓW PLT-EXOS

Podczas kongresu będzie miała premiera naszego nowego produktu – jedynego przebadanego systemu do pozyskiwania autologicznych egzosomów iniekcyjnych z krwi (PLT-Exos). Dr Bartłomiej Sobolewski poprowadzi w sobotę 9.03 warsztat prezentujący zabieg – zostańcie więc z nami po zakończeniu sesji RISING STARS SHOW! Po pokazie AutologIX zapraszamy do sali wykładowej na wykład nt. egzosomów (godz. 16:10-16:25).

14:00-15:30, sala Adler+Poplar – pokaz zabiegu

dr Bartłomiej Sobolewski

Autologiczne Egzosomy - twoje ciało twoim lekarstwem. Prezentacja Sytemu AUTOLOGIX do pozykiwania ludzkich iniekcyjnych egzosomów.

Procedura pozyskania autologicznych egzosomów systemem AutologIX oraz pokaz wykonanie zabiegu w obrębie twarzy.

16:10-16:25, sala wykładowa – wykład

Pokaz nowego protokołu MULACOS – PIĄTEK, 8.03.24

SALA WYKŁADOWA

W piątek, 8 marca, zapraszamy natomiast na wykład i pokaz w ciekawej formule „white room” nowego protokołu wielowarstwowej stymulacji skóry MULACOS, w wykonaniu dr Magdaleny Kędzi i dr Bartłomieja Sobolewskiego. 

13:30-14:30, sala wykładowa

dr Magdalena Kędzia i dr Bartłomiej Sobolewski

MULACOS (Multi-Layer Collagen Stimulation).

Wielowarstwowa stymulacja kolagenu z Lenisna i Juvelook oraz RF Combo Jector – przegląd najnowszych badań. Wykład oraz pokaz zabiegu MULACOS Full Face live demo (white room).


Zarezerwuj miejsce na pokaz Rising Stars SHOW!

Zarejestruj się, aby zarezerwować miejsce na warsztatach i otrzymać od nas 100 Beauty Points do wykorzystania w sklepie. Po rejestracji otrzymasz od nas maila ze szczegółowymi informacjami, jak odebrać i wykorzystać punkty! 

    Masz pytania na temat udziału w warsztatach?

    Napisz do nas lub zadzwoń!

    w.lewitin@beautyeurope.eu

    tel. +48 518 225 625