La Playa

La Playa to produkt premium wśród zabiegów kosmetologicznych. Wyjątkowe połączenie składników aktywnych zapewnia widoczne efekty zabiegu mezoterapii. Serum przeznaczone jest do stosowania w połączeniu z mezoterapią mikroigłową lub bezigłową. Zapewnia odmłodzenie i ujędrnienie skóry, przywraca jej blask i świeżość, rozjaśnia przebarwienia, wspomaga leczenie blizn potrądzikowych, niweluje objawy fotostarzenia i stresu oksydacyjnego.


Cechy produktu

Przeznaczenie: wyrób kosmetyczny

Główne składniki aktywne: PLLA – kwas polimlekowy, HA – kwas hialuronowy

Techniki zabiegowe: mezoterapia mikroigłowa, mezoterapia bezigłowa

Obszary zastosowań: twarz/szyja/ciało

Właściwości: gotowy roztwór do aplikacji, przed użyciem wstrząsnąć

Opakowanie: 6 x 3ml fiolka, 2 x kroplomierz


Składniki

PLLA (kwas L-polimlekowy) – stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, poprawiając napięcie, elastyczność i jędrność skóry.

HA (kwas hialuronowy) – zapewnia nawilżenie skóry i jej objętość.

Glutation – aktywuje witaminę C i witaminę E, co zapobiega uszkodzeniom przez wolne rodniki. Przywraca zdrowy odcień skórze, rozjaśnia ją, likwiduje plamy pigmentacyjne, plamy starcze, melazmy, blizny potrądzikowe, przebarwienia i piegi.

Witamina C – jest silnym antyoksydantem, hamuje rozpad kolagenu w skórze i pobudza jego produkcję przez fibroblasty, poprawia koloryt skóry, rozjaśnia przebarwienia, wygładza, przyspiesza regenerację skóry oraz gojenie się ran.

Aminokompleks jest mieszanką peptydów i protein, które przywracają skórze nawilżenie oraz poprawiają jej teksturę i elastyczność poprzez pobudzenie pracy fibroblastów i zatrzymywanie wody w naskórku.


Zastosowanie

Na całą twarz zaleca się stosować jednorazowo 2 fiolki (6ml), do leczenia miejscowego – 1 fiolkę. W celu zmniejszenia dolegliwości bólowych zabieg powinien być przeprowadzony po zastosowaniu znieczulenia miejscowego.

Sugerowany plan zabiegów:

  • 1 sesja składa się od 2 do 3 zabiegów (dla optymalnego zabiegu zalecane są 3 zabiegi)
  • odstęp pomiędzy zabiegami od 2 do 4 tygodni
  • drugą sesję zaleca się przeprowadzić od 8 do 12 tygodni po pierwszej sesji
  • dla uzyskania maksymalnego efektu zaleca się przeprowadzenie łącznie 3 sesji

Co o La Playa mówią eksperci?