Kilka słów o nas

 


Beautyeurope.eu zajmuje się sprzedażą wyrobów medycznych, dostarczaniem wiedzy w zakresie medycyny regeneracyjnej i estetycznej, opracowywaniem innowacyjnych produktów oraz wsparciem w rozwoju klientów w dziedzinach, w których dążą do perfekcji. 

Celem firmy jest dostarczenie na rynek nowych technologii w postaci certyfikowanych wyrobów medycznych. Ogromne doświadczenie pozwala nam produkować wyroby pod własną marką, jak i dostarczać produkty najwyższej jakości z różnych stron świata. 

Jako pierwszy polski dystrybutor otworzyliśmy własny oddział w Wielkiej Brytanii, uzyskując jako firma szkoleniowa akredytację wiodącej na tamtejszym rynku firmy certyfikującej The CPD Group. Tworzymy też międzynarodową platformę edukacyjną, dzięki której lekarze z całego świata mogą korzystać z najnowszych doniesień, protokołów i publikacji naukowych w dziedzinie medycyny estetycznej.

Stawiamy na jakość produktów i usług, a w relacjach B2B na uczciwość biznesową i dobre relacje oparte o zaufanie, wiedzę i kompetencje. Zapraszamy do współpracy! 

Działamy w obszarze medycyny estetycznej i regeneracyjnej


WYKWALIFIKOWANY ZESPÓŁ

Stawiamy na jakość. Nasz zespół ma duże doświadczenie w branży medycznej. Ciągle podnosimy nasze kwalifikacje, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów.

CERTYFIKOWANE PRODUKTY

W naszej ofercie znajdują się certyfikowane wyroby medyczne, których skuteczność i bezpieczeństwo są potwierdzone badaniami. 

WYSOKA JAKOŚĆ OBSŁUGI

Nie lubimy pozostawiać naszych Klientów bez opieki. Trzymając się naszego hasła #feelcaredfor dbamy o to, aby szybko reagować na potrzeby naszych Klientów. 

WSPARCIE DLA LEKARZY

Oferujemy naszym Klientom zarówno wsparcie merytoryczne poprzez działania edukacyjne, jak i marketingowe, zgodnie z zasadami MDR.  


Wsparcie merytoryczne dla lekarzy

Dyrektorem ds. medycznych Beautyeurope.eu jest dr Bartłomiej Sobolewski, specjalista anestezjolog, lekarz medycyny estetycznej, Lenisna & Juvelook Global Key Opinion Leader. Nasi Klienci mogą liczyć na jego wsparcie w zakresie:


  • Protokołów zabiegowych
  • Wiedzy naukowej
  • Leczenia działań niepożądanych

Program Rising Stars dla lekarzy

Jako firma szkoleniowa wspieramy też młodych lekarzy w podnoszeniu ich umiejętności trenerskich do poziomu Masterclass. W ramach programu Rising Stars oferujemy:  • Różnego rodzaju aktywności trenerskie 
  • Szkolenia merytoryczne 
  • Wsparcie w promocji