Lek. dent. Magdalena Trzcińska – Kubik

W trakcie specjalizacji z chirurgii twarzowo – szczękowej

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

O sobie:

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi na wydziale Lekarsko-Dentystycznym uzyskując w 2009 roku tytuł lekarza dentysty. W 2013 roku rozpoczęłam prace w Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej  w Szpitalu im. WAM w Łodzi, wtedy też otworzyłam przewód doktorski i rozpoczęłam specjalizacje z chirurgii szczękowo-twarzowej.

Odbyłam staż w Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy –  w jednym z najlepszych ośrodków Chirurgii Plastycznej w Polsce. Poczucie estetyki i wrażliwość na piękno skierowały mnie na studia podyplomowe z medycyny estetycznej dla Lekarzy.

W 2017 roku obroniłam tytuł dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej. Do moich szczególnych zainteresowań należy medycyna regeneracyjna – wykorzystanie osocza bogatopłytkowego i fibryny, co z powodzeniem wykorzystuje zarówno w zabiegach chirurgicznych jak i z zakresu medycyny estetycznej (regeneracja skory, a także leczenie blizn, rozstępów).

Wiedza, doświadczenie i praktyczne umiejętności zdobyte podczas wielu lat pracy w Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej pomagają mi w wykonywaniu zabiegów ze szczególna dbałością i precyzja. Zawsze traktuje mojego pacjenta indywidualnie i z wielka uwaga tak, aby przede wszystkim wykorzystać potencjał organizmu i pomoc w podkreśleniu piękna.

Kieruje się zasada „im mniej, tym lepiej” i stawiam na naturalność.

Bezustannie uczestniczę  w kongresach w Polsce i na świecie, aby podnosić swoje kwalifikacje i wymieniać doświadczenia z autorytetami w dziedzinie chirurgii i medycyny estetycznej.

Współtworzę Klinikę TOTUMEDICA w Łodzi – gabinety stomatologiczne i medycyny estetycznej.