lek. med. Magdalena Kędzia

Lekarz specjalista anastezjologii, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

 

 Członek Polskiego Towarzystwa medycyny estetycznej i anti- aging.

Nazywam się Magdalena Kędzia. Jestem anestezjologiem i certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej z 12-letnim doświadczeniem. Uwielbiam odkrywać nowe metody „cofania czasu” oraz sprawiać, że moje pacjentki stają się piękniejszą wersją siebie.

W latach 2009-2011 odbyłam szkolenie podyplomowe w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anty-Aging Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging. Pracowałam w Prywatnym Centrum Chirurgii oraz Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii w Toruniu, cały czas pogłębiając swoje kwalifikacje zawodowe na licznych kursach specjalistycznych.

 

Interesuję się holistyczną redukcją procesów starzenia, zabiegami regeneracyjnymi i odtwórczymi w obrębie twarzy i ciała oraz wykorzystaniem możliwości regeneracyjnych komórek macierzystych w medycynie estetycznej. Prywatnie jestem miłośniczka żeglarstwa, jogi oraz szczęśliwą mamą.

 

Jestem szkoleniowcem i ekspertem Beautyeurope.eu  – polskiej firmy zajmującej się autologiczną medycyną regeneracyjną,  preparatami uzyskiwanymi z  krwi własnej pacjenta (osocze bogatopłytkowe, fibryna strukturalna+, komórki macierzyste) bezpiecznymi i niealergizującymi. Produkty autologiczne mają potężny potencjał odtwarzania objętości i jakości tkanek. To przyszłość medycyny. Bo piękno i zdrowie są w Tobie.