dr n. med. Lena Nowak Łoś

Lekarz medycyny estetycznej, specjalista medycyny rodzinnej, diagnosta laboratoryjny.

 

 Członek Polskiego Towarzystwa medycyny estetycznej i anti- aging.
Członek Krajowej Izby Diagnostów Lboratoryjnych.

O sobie:

Jestem lekarzem medycyny estetycznej, specjalistą medycyny rodzinnej oraz diagnostą laboratoryjnym.

Ukończyłam studia magisterskie jako najlepsza absolwentka Wydziału Farmaceutycznego na kierunku analityka medyczna. Kolejnym krokiem w mojej naukowej karierze było ukończenie studiów na Wydziale Lekarskim, kierunek lekarski. Nieustannie pogłębiając swoją wiedzę  w dziedzinie medycyny jako lekarz oraz diagnosta laboratoryjny kilka lat później uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie medycyny rodzinnej oraz stałam się certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej .
Misją mojej praktyki lekarskiej jest poprawa jakości życia pacjentów przez dbałość o zdrowie i piękno.
Jestem członkinią  Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych. Od kilkunastu lat pracuję w Katedrze Diagnostyki Laboratoryjnej Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy gdzie dzielę się swoją wiedzą i zamiłowaniem do medycyny ze studentami oraz prowadzę badania naukowe, z wykorzystaniem krwi pacjentów w zakresie m.in. zaburzeń rozrodu.

Aktualnie moje badania naukowe skupiają się na poszerzaniu wiedzy na temat medycyny regeneracyjnej opartej na wykorzystaniu własnej krwi w leczeniu blizn, zmian skórnych, ran a także krwi jako naturalnego wypełniacza w modelowaniu ust oraz wolumetrii twarzy.
Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w licznych kongresach i szkoleniach naukowych w zakresie medycyny estetycznej i regeneracyjnej, a także medycyny rodzinnej.