Kontakt z Beautyeurope.eu

Filip Skrzypiec

Prezes

+48 573 006 303


f.skrzypiec@beautyeurope.eu

Damian Kostelecki

Sprzedaż międzynarodowa

+48 502 775 880


d.kostelecki@beautyeurope.eu

Hanna Lotarewicz

Specjalista ds. kluczowych klientów - lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie

+48 798 805 724


h.lotarewicz@beautyeurope.eu

Joanna Trzebiatowska

Specjalista ds. kluczowych klientów - dolnośląskie, opolskie , śląskie

+48 789 030 150


j.trzebiatowska@beautyeurope.eu

Iza Skrzypiec

Specjalista ds. Logistyki

+48 505 185 573


zamowienia@beautyeurope.eu

Magdalena Gross

Specjalista d. kluczowych klientów - pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

+48 780 100 703


m.gross@beautyeurope.eu

Włodzimierz Lewitin

Specjalista ds. kluczowych klientów - mazowieckie, łódzkie, kujawsko-pomorskie,

+48 518 225 625


w.lewitin@beautyeurope.eu

Beautyeurope.eu Sp. z o.o.

Ul. Skowronków 10,
58-500 Jelenia Góra

NIP: PL6112803776
KRS: 0000808299
REGON: 38621339
EORI: PL61128037760000

tel: +48 573 006 303
email: biuro@beautyeurope.eu

    Poznaj naszą ofertę
    Oddzwonimy do Ciebie!

    Przesyłając formularz, zgadzasz się na jednorazowy kontakt telefoniczny lub e-mail od naszego przedstawiciela. Nie sprzedajemy ani nie udostępniamy nikomu danych osobowych. Więcej w naszej polityce prywatności.