Contact to Beautyeurope.eu

Filip Skrzypiec

CEO

+48 573 006 303


f.skrzypiec@beautyeurope.eu

Damian Kostelecki

International Sales Manager

+48 502 775 880


d.kostelecki@beautyeurope.eu

Hanna Lotarewicz

Sales Team POLAND

+48 798 805 724


h.lotarewicz@beautyeurope.eu

Joanna Trzebiatowska

Sales Team POLAND

+48 789 030 150


j.trzebiatowska@beautyeurope.eu

Iza Skrzypiec

Office Manager

+48 505 185 573


zamowienia@beautyeurope.eu

Magdalena Gross

Specjalista d. kluczowych klientów - pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

+48 780 100 703


m.gross@beautyeurope.eu

Włodzimierz Lewitin

Sales Team POLAND

+48 518 225 625


w.lewitin@beautyeurope.eu

Beautyeurope.eu Sp. z o.o.

Ul. Skowronków 10,
58-500 Jelenia Góra

NIP: PL6112803776
KRS: 0000808299
REGON: 38621339
EORI: PL61128037760000

tel: +48 573 006 303
email: biuro@beautyeurope.eu

    Poznaj naszą ofertę
    Oddzwonimy do Ciebie!

    Przesyłając formularz, zgadzasz się na jednorazowy kontakt telefoniczny lub e-mail od naszego przedstawiciela. Nie sprzedajemy ani nie udostępniamy nikomu danych osobowych. Więcej w naszej polityce prywatności.