dr Magdalena Trzcińska-Kubik

Dr n. med. Magdalena Trzcińska–Kubik

dentysta, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, specjalista chirurgii twarzowo-szczękowej

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi na wydziale Lekarsko-Dentystycznym uzyskując w 2009 roku tytuł lekarza dentysty. W 2013 roku rozpoczęła pracę w Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej  w Szpitalu im. WAM w Łodzi, wtedy też otworzyła przewód doktorski i rozpoczęła specjalizację z chirurgii szczękowo-twarzowej. W 2023 r. obroniła pracę doktorską.

Odbyła staż w Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy – w jednym z najlepszych ośrodków chirurgii plastycznej w Polsce. Poczucie estetyki i wrażliwość na piękno skierowały ją na studia podyplomowe z medycyny estetycznej dla lekarzy. W 2017 roku obroniła tytuł dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej.

Do jej szczególnych zainteresowań należy medycyna regeneracyjna – wykorzystanie osocza bogatopłytkowego i fibryny, co z powodzeniem wykorzystuje zarówno w zabiegach chirurgicznych, jak i z zakresu medycyny estetycznej (regeneracja skóry, a także leczenie blizn, rozstępów).

Wiedza, doświadczenie i praktyczne umiejętności zdobyte podczas wielu lat pracy w Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej pomagają jej w wykonywaniu zabiegów ze szczególną dbałością i precyzją. Zawsze traktuje każdego pacjenta indywidualnie i z wielką uwagą, tak aby przede wszystkim wykorzystać potencjał organizmu i pomóc w podkreśleniu piękna. Kieruje się zasadą „im mniej, tym lepiej” i stawia na naturalność.

Bezustannie uczestniczy  w kongresach w Polsce i na świecie, aby podnosić swoje kwalifikacje i wymieniać doświadczenia z autorytetami w dziedzinie chirurgii i medycyny estetycznej.

Współtworzy Klinikę Totumedica w Łodzi – gabinety stomatologiczne i medycyny estetycznej.

Totu medica